ZASADNI.sk

Hľadáte priestory? My ich pre vás máme. Zasadni.sk je prvý vyhľadávač na Slovensku, ktorý spája firmy s vhodnými priestormi. Zadajte svoje špecifické požiadavky a my vám ponúkneme to najlepšie riešenie. Už žiadne zdĺhavé vyhľadávanie a neprehľadné ponuky. Iba to, čo naozaj hľadáte. Jednoduchšie to už nejde.

 

Ako to funguje?

Vyberte si taký priestor pre vaše stretnutie, ktorý splní všetky parametre. Dajte prevádzkovateľovi vedieť, že máte záujem o jeho konferenčný priestor a počkajte na potvrdenie. Ak je priestor dostupný, po potvrdení vás automaticky spojíme s prevádzkovateľom. Cez správy na našom webe sa finálne dohodnete na všetkých podmienkach a platbe.

 

Výhody pre klienta

Ušetrite čas pri hľadaní vhodného priestoru, ktorý si môžete zarezervovať za rovnakú cenu ako pri jeho priamom objednaní. Zvoľte si vlastné kritériá ako cenu, lokalitu, plochu a počet ľudí. Po vyhľadaní si prezrite priestor na fotkách a zhodnoťte jeho atraktivitu podľa informácií o základnom aj doplnkovom vybavení.

 

Výhody pre prenajímateľa

Prenajmite priestory, ktoré sú bežne nevyužité alebo naplňte ich maximálnu kapacitu. Neplatíte žiadne paušálne ani registračné poplatky. My sa postaráme o online propagáciu a vy platíte iba províziu z finálnej rezervácie. Týmto získate priamy kontakt so zákazníkmi.